Organizatoriams

"TICKET BEST LIETUVA" – TAI NAUJOS KARTOS ELEKTRONINĖ BILIETŲ PLATINIMO SISTEMA!
"Ticket Best Lietuva" bilietų rezervacijos sistema yra parengta naudojant aukštąsias technologijas ir pritaikyta įvairių renginių organizatoriams, kurie ieško praktiško bilietų platinimo būdo. Mes džiaugiamės galėdami organizatoriams pasiūlyti patogius, sumanius ir lanksčius, o svarbiausia – pelningus bendradarbiavimo būdus, bei atverdami naujas bendradarbiavimo perspektyvas:
Kontaktai renginių organizatoriams >>>
Sutartis dėl paslaugų teikimo >>>
Bilietų informacijos perdavimo aktas >>>
Reklaminiai logotipai >>>

"TICKET BEST LIETUVA" BILIETŲ PLATINIMO SISTEMA:
1. Lengva naudotis: renginių organizatoriams sukuriama asmeninė paskyra, kurioje galima stebėti bilietų pardavimus realiu laiku, 24 valandas per parą, ir pačiam prižiūrėti bilietų pardavimo procesą: greitas kainos perskaičiavimas, automatinis dokumentų formavimas ir išsami (finansinė ir rinkodarinė) analizė. 

2. Asmeninė paskyra ir internetinis srautas: sistema per specialų įdiegimą greitai integruojasi į jūsų tinklalapį ir į socialinius tinklus. Tai leidžia jums ir toliau generuoti lankytojų srautą į jūsų tinklalapį, o pirkėjai automatiškai mato konkretų renginį ir jo vietą ir gali nusipirkti bilietą per "Ticket Best Lietuva" sistemą. 

3. Bilietų pardavimo paleidimo greitis: tapdami mūsų partneriu, galėsite pradėti pardavinėti bilietus iš karto, nešvaistant laiko apmokymams ir sistemos vystymui. Jums suteiktas priėjimas prie asmeninės sistemos leis valdyti savo renginius ir peržiūrėti bilietų pardavimų ataskaitas, bet kuriuo paros metu, nelaukiant kol bus atsakytą į Jūsų užklausą apie bilietų pardavimo eigą. 

4. Bilietų kontrolė: sistema suteikia galimybę patikrinti bilieto originalumą, jam suteikiant unikalų brūkšninį kodą, užkertant kelią daugkartiniam bilieto panaudojimui, dirba net praradus internetinį ryšį, teikia pardavimų ataskaitas realiu laiku. Patogi CSV sistema, kurioje saugoma informacija apie bilietų pardavimą, gali būti atsiunčiama į bet kurį išmanųjį telefoną. 

5. Nemokama reklama “TicketBest Lietuva” informaciniuose kanaluose: mes (viena kartą) pristatysime Jūsų renginį savo vartotojams šiuose kanaluose: Facebook (lietuvių, anglų ir rusų kalbomis), "VKontakte" (rusų kalba), "Klasiokai" (rusų kalba), Instagram (lietuvių, anglų, rusų kalba). Taip pat, išsiųsime (viena kartą) elektroninius naujienlaiškį, kuriame bus pristatytas Jūsų renginiai vykstantys Lietuvoje. Naujienlaiškiai siunčiami registruotiems “TicketBest Lietuva” vartotojams,  bei mūsų ir mūsų partnerių duomenų bazėms. 

6.  Mokestis už naudojimąsi “TicketBest Lietuva” bilietų platinimo sistema gali būti nuo 0 proc., iki 10 proc., + apyvartos mokestis, atsižvelgiant į parduotų bilietų kiekį. Visi komerciniai ir sutarties klausimai aptariami papildomai, peržiūrinti pardavimų kiekius ir apimtis. Mes esame tikri, kad galime pasiūlyti geriausias sąlygas.