Apie mus

“Ticket Best Lietuva” yra bilietų platinimo kompanijos “Ticket Best” atstovas Lietuvoje. Mes siūlome patogų ir lengvą būdą įsigyti bilietus į koncertus, ekskursijas, sporto, kultūros ir pramoginius renginius tiek Lietuvoje, tiek kitose Baltijos šalyse ir pasienio miestuose Rusijoje ir Baltarusijoje.


“Ticket Best Lietuva” – tai šiuolaikinė ir sumani bilietų platinimo sistema, kurios pagalba bilietus į koncertą, teatrą, ekskursijas, festivalius, sporto ir kitus renginius nusipirksite lengvai ir patogiai. 


“Ticket Best Lietuva” yra lietuviška įmonė, dirbanti “Ticket Best” tinkle, kuris platina bilietus kitose Baltijos šalyse ir Rusijoje. Jei gyvenate vienoje šalyje, bet renginys vyksta kitoje, patogiausia bilietus įsigyti per “Ticket Best” tinklą, tinklalapyje pakeičiant šalį arba miestą, kuriame vyksta renginys. 


"Ticket Best Lietuva" kiekvieną dieną siūlo platų renginių pasirinkimą, kuris įtiks net išrankiausiems. 


"Ticket Best Lietuva" garantuoja bilietų autentiškumą ir naudoja geriausias saugumo priemones, taip apsisaugant nuo bilietų padirbinėjimo, taip pat garantuoja lėšų gražinimą, atšaukus/pakeitus/perkėlus renginius, į kuriuos bilietus platina “Ticket Best Lietuva”.


Juridinis asmuo, valdantis “Ticket Best Lietuva”domeną ir frančizę yra uždara akcinė bendrovė "ZA GRANICY"