Larisos Rubalskajos kūrybinis vakaras

Larisos Rubalskajos kūrybinis vakarasDĖMESIO! Gerbiami, žiūrovai!

«Moteris, kuri POETĖ» - Kovo 25 d. 19 val. Vilniaus lenkų kultūros namuose 

Larisos Rubalskojos eilėraščių likimas yra laimingas. Visi juos žino, net neįtariantieji, kad tai yra jos eilės- tiesiog teko girdėti populiarių dainininkų atliekamas dainas, sukurtas pagal jos eiles. O tie, kuriems pasisekė dalyvauti Larisos Aleksejevnos kūrybinėse vakaruose, žino, kad jos eiles galima ne tik dainuoti, bet ir skaityti, taip gaunant ne ką mažesnį malonumą. Apie ką berašytų Larisa Rubalskaja, apie ką ji bekalbėtų koncertų, televizijos laidų metu, jos pokalbis su mumis visuomet yra nuoširdus ir pagrįstas pasitikėjimu. Jai nuoširdžiai pasakojant istorijas apie savo gyvenimą, salė sustingsta, ir susidaro įspūdis, kad ji kreipiasi į kiekvieną iš mūsų... Tikriausiai tuo ir galima paaiškinti jos skaitytojų ir žiūrovų auditorijos nekintančią meilę ir pastovumą. 

Per savo kūrybinį gyvenimą Larisa Rubalskaja sukūrė eiles daugiau nei 600 dainų, kurios yra žinomos ir mėgstamos daugelyje šalių, juo labiau, kad jas atlieka patys žymiausi dainininkai: Ala Pugačiova, Filipas Kirkorovas, Irina Alegrova, Josifas Kobzonas, Alsu, Tatjana Ovsijenko, Alekasandras Malininas ir daugelis kitų. Dainos pagal Larisos Rubalskajos eiles tampa šlageriais ir atneša savo atlikėjams populiarumą.

Larisos Rubalskajos poezija ir proza unikali tuo, kad kiekvienas jos kūrinys- tai maža meilės istorija, apie kurią toli gražu ne „viskas pasakyta“; ir autorė nepaprastai tiksliai  pagauna tą pačią vienintelę ir nepakartojamą intonaciją, į kurią atsiliepia siela, atvira tikram jausmui.

Nuoširdi, atvira ir subtiliai jaučianti rašytoja pasakoja nepaprastai įdomias meilės istorijas apie savo gyvenimą, apie meilę, apie išsiskirimų skausmą, apie padarytas klaidas, laimingas akimirkas ir prarastas galimybes. Jos kūrybiniai vakarai visuomet yra kupini pozityvo ir geraširdiškumo, apsilankę gausite daugybę teigiamų emocijų ir įspūdžių.

Larisos Rubalskajos kūryba yra artima ir suprantama patiems įvairiausiems žmonėms. Jos eilėse daug šviesos, geraširdiškumo ir nuoširdumo.

Larisa Rubalskaja kovo 25 d. 19 val. Vilniaus lenkų kultūros namuose  

Garantuojame teigiamas emocijas ir puikią nuotaiką!

Atsiliepimai

Svetlana 28.03.2018
Man asmeniškai labai patiko. Vakaras buvo labai puikus. Gavau labai daug gerų imocijų. Aišku kada scenoi toks pozitivus žmogus. Buvo truputi smulkiu nesklandumų, bet čia buvo smulkmeną. ačiū už toki vakarą!
Тамара Метелица 27.03.2018
Очень позитивный вечер! Спасибо Ларисе Рубальской.

Artimiausių dienų afiša

Deja, artimiausiu metu renginių nėra, bet jie būtinai atsiras vėliau...
Populiarūs renginiai